کاپوسین اخبار نگهبان روز گذشته اخبار سیاسی و اجتماعی

کاپوسین: اخبار نگهبان روز گذشته اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی کاندیداها وعده‌های خود را با فرمول ارائه کنند / ترقی

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: پرسشها کشور قابل حل است ولی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید فرمول‌های خود را ارائه دهند تا مردم بتوانند به صحت و سق

کاندیداها وعده‌های خود را با فرمول ارائه کنند / ترقی

ترقی: کاندیداها وعده های خود را با فرمول ارائه کنند

عبارات مهم : سیاسی

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: پرسشها کشور قابل حل است ولی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید فرمول های خود را ارائه دهند تا مردم بتوانند به صحت و سقم شعارهای آنها پی ببرند.

حمید رضا ترقی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه شعارهایی که نامزدها می دهند باید همراه با برنامه و فرمول کار بوده تا قابل ارزیابی باشد، اظهار کرد: اگر کسی شعارهای بدون برنامه ارائه دهد مردم نباید بپذیرند، باید مشخص شود اگر کسی خواست به عنوان نمونه فقر یا بیکاری را برطرف کند با چه فرمول هایی می خواهد این کار را انجام دهد.

کاندیداها وعده‌های خود را با فرمول ارائه کنند / ترقی

این فعال سیاسی اصولگرا با تاکید بر اینکه قطعا فرمول های متعددی وجود دارد، ادامه داد: این طور نیست که پرسشها کشور قابل حل نباشد. طبیعتا اگر نامزد های انتخابات ریاست جمهوری فرمول های خود را ارایه دهند مردم می توانند به صحت و سقم این شعارها کاملا پی ببرند و کارشناسان اقتصادی متفاوت می توانند این نوع قول ها را مورد ارزیابی تخصصی قرار دهند، روی آن شرح و تفسیر بدهند و افکار عمومی فرمول را مورد بررسی و دقت کافی قرار دهند تا واقعیت مساله جهت مردم براق شود.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در خصوص کنار کشیدن کاندیدا ها به نفع یکدیگر خاطرنشان کرد: هر احتمالی وجود دارد منتها این احتمالات مربوط به بعد از مناظرات کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری هست، تا آخر مناظرات هیچ بحث کنار کشیدن مطرح نیست و نتیجه مناظرات و تاثیر آن روی افکار عمومی جامعه و تغییراتی که در پایگاه اجتماعی هر یک از این نامزدها به وجود می آید تعیین کننده خواهد بود، آن وقت می شود تصمیم گرفت همه در صحنه باشند یا آرای متمرکز روی یک نفر باشد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: پرسشها کشور قابل حل است ولی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید فرمول‌های خود را ارائه دهند تا مردم بتوانند به صحت و سق

وی گفت: امیدواریم این انتخابات با سلامت، نشاط، حضور گسترده مردم و به دور از هیجانات خاص تبلیغاتی و براساس بصیرت و دقت مردم در انتخابات صورت بگیرد و فردی که بتواند ملت ما و کشور ما را از پرسشها اقتصادی موجود عبور دهد و به سمت یک پیشرفت و تعالی معنوی سوق دهد گزینش شود.

واژه های کلیدی: سیاسی | فرمول | برنامه | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs