کاپوسین اخبار نگهبان روز گذشته اخبار سیاسی و اجتماعی

کاپوسین: اخبار نگهبان روز گذشته اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی بازنده بزرگ دشمنی با ایران، عربستان است / نوری مالکی

معاون رئیس‌جمهور عراق در گفت‌وگو با یک روزنامه لبنانی گفت:‌ بزرگ‌ترین بازنده مناقشه و درگیری میان کشور عزیزمان ایران و عربستان، سعودی‌ها هستند و هزینه سنگینی را

بازنده بزرگ دشمنی با ایران، عربستان است / نوری مالکی

نوری مالکی: بازنده بزرگ دشمنی با ایران، عربستان است

عبارات مهم : ایران

معاون مدیر جمهور عراق در گفت وگو با یک روزنامه لبنانی گفت: بزرگ ترین بازنده مناقشه و درگیری میان کشور عزیزمان ایران و عربستان، سعودی ها هستند و هزینه سنگینی را مجبور خواهند شد.

به گزارش ایسنا، نوری مالکی معاون مدیر جمهور عراق در گفت وگو با روزنامه الاخبار لبنان در مورد نشست اخیر ریاض گفت: راجع به نشست ریاض باید از این زاویه نگاه کرد که چه کسی از آن سود می برد؟ چه کسی زیان خواهد دید؟ از این نشست اسرائیل سود خواهد برد و برنده دوم آمریکا هست، لیکن اموال و سرمایه های زیادی به دست آورد و عربستان برنده رسانه ای این نشست است ولی برنده واقعی نیست.

بازنده بزرگ دشمنی با ایران، عربستان است / نوری مالکی

وی افزود، آن ها کشور عزیزمان ایران و همپیمانانش را نشانه قرار دادند، آن ها فکر می کنند که تمام نیروهایشان را جمع می کنند و همان گونه که محمد بن سلمان مدعی شد جنگ را به داخل کشور عزیزمان ایران می برند، ولی کشور عزیزمان ایران این گونه ضعیف نیست و عربستان نیز آن قدر نیرومند نیست و کشورهایی که در این نشست حضور یافتند جهت جنگ با کشور عزیزمان ایران عربستان را همراهی نخواهند کرد و خود آمریکا نیز به همراه عربستان با کشور عزیزمان ایران نخواهد جنگید، بنا بر این عربستانی که اموال زیادی را داد و دشمنی خود را به طور علنی نشان داد، بزرگترین شکست خورده خواهد بود و هزینه سنگینی مجبور خواهد شد.

مالکی در ادامه راجع به الحشد الشعبی گفت : نشانه کنفرانس آنکارا براندازی من، الحشد الشعبی و کشور عزیزمان ایران بود و من موسس آن هستم و اعتقاد دارم که وجود آن مهم است و به وسیله آن توانستیم بزرگ ترین حمله که نشانه آن براندازی عراق و رسیدن به کشور عزیزمان ایران بود را متوقف کنیم.

معاون رئیس‌جمهور عراق در گفت‌وگو با یک روزنامه لبنانی گفت:‌ بزرگ‌ترین بازنده مناقشه و درگیری میان کشور عزیزمان ایران و عربستان، سعودی‌ها هستند و هزینه سنگینی را

واژه های کلیدی: ایران | برنده | عربستان | براندازی | عربستان، | عربستانی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs