کاپوسین اخبار نگهبان روز گذشته اخبار سیاسی و اجتماعی

کاپوسین: اخبار نگهبان روز گذشته اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + اسیدپاشی مرگبار در خواب

مرد جوان همراه پسر همسرش در خواب، نشانه اسیدپاشی افراد ناشناسی قرارگرفت و کشته شد ولی پسر خوانده‌اش زنده ماند. پلیس در تلاش جهت دستگیری اسیدپاش‌های فراری است.&n

عکس + اسیدپاشی مرگبار در خواب

اسیدپاشی مرگبار در خواب +عکس

عبارات مهم : ایران

مرد جوان همراه پسر همسرش در خواب، نشانه اسیدپاشی افراد ناشناسی قرارگرفت و کشته شد ولی پسر خوانده اش زنده ماند. پلیس در تلاش جهت دستگیری اسیدپاش های فراری هست.

به گزارش جام جم،چندی پیش یکی از ماموران کلانتری 145 ونک با بازپرس محسن مدیرروستا، کشیک قتل دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و از فوت مرد 35 ساله ای به نام علی اکبر در بیمارستان مطهری براثر سوختگی با اسید خبر داد.

با دستور بازپرس جنایی به تحقیقات پلیسی، معلوم شد این مرد در منزل اش که یکی از محله های شهر بابل بود همراه پسر هفت ساله همسرش نشانه اسید پاشی قرار گرفته که آن کودک زنده مانده و مرد جوان به علت شدت سوختگی و عوارض ناشی از آن فوت کرده است.

عکس + اسیدپاشی مرگبار در خواب

بررسی اولیه پزشکی نشان می داد او از ناحیه چشم، شکم، سرو گردن و دست راست دچار سوختگی شده است است.

همچنین خانواده علی اکبر، قربانی اسیدپاشی با حضور در پلیس آگاهی بابل پرونده ای را تشکیل داده و خواستار رازگشایی از فوت فرزندشان بودند. در ادامه پزشکی قانونی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام نظر کرد، علت فوت او براثر همان سوختگی با اسید و عوارض ناشی از آن بوده است.

مرد جوان همراه پسر همسرش در خواب، نشانه اسیدپاشی افراد ناشناسی قرارگرفت و کشته شد ولی پسر خوانده‌اش زنده ماند. پلیس در تلاش جهت دستگیری اسیدپاش‌های فراری است.&n

با مشخص شدن نظریه پزشکی قانونی و چون وقوع اسیدپاشی منجر به جنایت در شهر بابل رخ داده بود، دیروز پرونده با نبود صلاحیت پیگیری قضایی از دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران به دادسرای شهر بابل انتقال یافته شد تا راز این جنایت اسیدی فاش شود.

بهرام، پدر مقتول راجع به ماجرای اسید پاشی مرگبار به جام جم گفت: پسرم با کاشیکاری، هزینه زندگی اش را تامین می کرد. با همسر اولش اختلاف داشت و چند سال پیش از هم جدا شدند و دو فرزندش نزد مادرشان بودند و پسرم گاهی با فرزندانش ملاقات می کرد. پسرم سه سال پیش با زنی که صاحب پسر خردسالی بود، آشنا شد و ازدواج کرد.

وی افزود: من درروستا زندگی می کردم، ساعت 2 بامداد اوایل دی سال گذشته بودکه مرد غریبه ای به من زنگ زد و خبراز اتفاق اسیدپاشی دادکه خود را به بیمارستان رساندم. در آنجا عروسم و برادرش را دیدم. با عروسم که حرف زدم متوجه شدم او به خاطر بیماری مادرش به منزل او رفته بود و پسرش با علی اکبر در منزل خواب بودند که مورد اسید پاشی قرار گرفته اند. سپس از طریق همسایه ها ماجرا را فهمیده و به بیمارستان آمده است.

عکس + اسیدپاشی مرگبار در خواب

پدر مقتول گفت: زمانی که به منزل پسرم رفتم و ماجرا را از همسایه ها جویا شدم، شنیدم آنها پسرم و فرزند همسرش را به بیمارستان آورده اند. آن شب مرد صاحبخانه هم مهمان منزل پسرم بوده ولی او قربانی اسیدپاشی نشده هست. با آن مرد حرف زدم که مدعی شد آن شب در اتاق دیگری خوابیده واز ماجرا خبر نداشته هست. ساعاتی بعد با سر و صدا ی همسایه بیدار شده است و تازه فهمیده چه اتفاقی افتاده هست. من و همسرم به پلیس آگاهی رفته و شکایت کردیم تا قاتل یا قاتلان پسرم دستگیر شوند. پسرم چند هفته ای بهوش آمد و هر چه گفتم اسید پاش ها چه کسانی بودند فقط می گفت حالش بهتر شود،می گوید. پسر عروسم هم ابتدا گفت دو نفر وارد منزل شده است و زمانی که او و پسرم در خواب بودند رویشان اسید پاشیده و یکی از پنجره و دیگری از در منزل فرارکرده اند ولی بعد به خاطر وحشت همه چیز را فراموش کرد.

پدر مقتول ادامه داد: چند هفته ای پسرم در بیمارستان بود تا این که به خاطر وخامت حالش به بیمارستان مطهری پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و بعداز 58 روز جدال با فوت فوت کرد. پلیس در تلاش جهت دستگیری اسیدپاش های فراری هست. پسرم با کسی اختلافی نداشت و از مسئولان قضایی می خواهم هر چه سریع تر اسیدپاش های فراری را بازداشت و مجازات کنند.

مرد جوان همراه پسر همسرش در خواب، نشانه اسیدپاشی افراد ناشناسی قرارگرفت و کشته شد ولی پسر خوانده‌اش زنده ماند. پلیس در تلاش جهت دستگیری اسیدپاش‌های فراری است.&n

واژه های کلیدی: ایران | سوختگی | اسیدپاشی | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs